Ciepło Serwis > Instalacje > Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje kanalizacyjne wykonujemy na materiałach produkowanych przez firmę Magnaplast.

logo1

 

Firma ta wchodzi w skład niemieckiego holdingu zajmującego się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest liderem w produkcji systemów kanalizacyjnych. Dzięki surowcom pozyskiwanym od najlepszych dostawców, produkty ich charakteryzują się wysoką jakością. 

Systemy Firmy Magnaplast stosowane i polecane przez naszą firmę

rura 1

 

HTplus – jedyny w swoim rodzaju kompletny niskoszumowy system rur i kształtek do kanalizacji wewnętrznej dostępny w średnicach od 32 (w kolorze białym), 40 do 160 mm (w kolorze szarym). Swą wyjątkowość zawdzięcza udoskonalonej recepturze, która łączy polipropylen i naturalne składniki mineralne, co w efekcie daje znaczne obniżenie emisji hałasu i bardzo wysoką odporność na działanie agresywnych środków chemicznych oraz ścieków o wysokich temperaturach. Unikatowym i opatentowanym rozwiązaniem jest skala centymetrowa nadrukowana bezpośrednio na rurze, co zapewnia sprawny i dokładny montaż.

 rura 2

 

Skolan dB – oryginalny grubościenny system rur dźwiękoszczelnych przeznaczony do stosowania wewnątrz budynków. Produkowany z polipropylenu wzmocnionego włóknem mineralnym, które daje bardzo wysoki stopień izolacji dźwiękowej. Na ten system składają się grubościenny rury w kilku długościach oraz szeroki asortyment kształtek w średnicach od 50 do 200 mm.

rura3

 

KG – system rur i kształtek do kanalizacji zewnętrznej produkowany z termoutwardzalnego polichlorku winylu PVC-U w kolorze pomarańczowo-brązowym w zakresie średnic od 110 do 500 mm. Rury produkowane są w trzech klasach sztywności obwodowej: SN2, SN4, SN8 oraz o dwóch strukturach ścianek – z rdzeniem spienionym lub litym.

rura 4

 

Magnacor – system kanalizacji zewnętrznej o dwuściennej strukturze ścianek – wewnętrznej – gładkiej i zewnętrznej – karbowanej, produkowany z polipropylenu w kolorze brunatno-czerwonym i czarnym. Program produkcji obejmuje rury i kształtki w średnicach od 200 do 600 mm.

rura 4

 

SC – system studni wykonany z tworzyw sztucznych składający się z trzech części: kinety, rury wznoszącej oraz pokrywy teleskopowej z włazem żeliwnym. Produkowany jest w trzech średnicach rur wznoszących: gładkie 315 i 400 mm oraz karbowane 425 mm. 

rura 5

 

Drenaż – system karbowanych rur drenarskich z PVC produkowany w średnicach 50, 80 i 100 mm. Każda z tych średnic dostępna jest również w otulinie (geowłókninie). W skład systemu wchodzą także studnie osadnikowe zbudowane na bazie rury karbowanej.

 

Naśladujemy w rozwiązaniach najlepszych. 

Systemy firmy MAGNAPLAST zostały użyte przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. 

Stadion Narodowy w Warszawie

 

Stadion Narodowy źródło:www.euro2012.wp.pl