Ciepło Serwis > Instalacje

Instalacje

Nasza firma specjalizuje się w realizacji różnego instalacji na potrzeby Klientów. Zapewniamy montaż systemów grzewczych, w tym również ogrzewania podłogowego, które jest zdecydowanie bardziej wydajne od innych źródeł energii cieplnej np. tradycyjnych instalacji grzejnikowych. Ogrzewanie podłogowe można połączyć z montażem pompy ciepła.

Mogą Państwo również liczyć na naszą pomoc w zakresie budowy przyłączy gazowych do sieci, również tych nowo powstałych. Instalacje gazowe stają się dziś ciekawą i, w miarę możliwości Klientów, coraz chętniej wybieraną alternatywą dla centralnego ogrzewania węglem. Nowością, która również cieszy się coraz większym zainteresowaniem, są systemy centralnego odkurzania. Tego rodzaju instalacje zapewniają całkowitą eliminację brudu, kurzu i wszelkich alergenów z pomieszczeń. W zakres naszych usług wchodzi również montaż instalacji elektrycznych i kanalizacyjnych, a także wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Zapewnia ona stały dopływ świeżego powietrza do domu. System wentylacji mechanicznej usuwa z pomieszczeń zanieczyszczone powietrze, a odzysk ciepła gwarantuje dodatkowo redukcję kosztów ponoszonych na ogrzewanie budynku. Osoby ceniące komfort codziennego użytkowania miękkiej wody z pewnością docenią nasze zmiękczacze do wody.  

Wszystkie Państwa zlecenia związane w montażem instalacji realizujemy rzetelnie i terminowo. Mogą być Państwo pewni, że wybierając naszą firmę, otrzymujecie najwyższej jakości usługi świadczone przez doświadczonych fachowców.