• Pompy Ciepła

  Pompy ciepła przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła do ogrzewania domu, mieszkania, chłodzenia wnętrz jak również ogrzewania ciepłej wody użytkowej. To jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania przy niskich kosztach eksploatacji.

 • Rekuperacja

  System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oparty na działaniu rekuperatora. System ten stanowi rozwiązanie zapewniające w nowoczesnym mieszkaniu dopływ świeżego powietrza bez konieczności korzystania z kominów wentylacyjnych oraz rozszczelnień okien. Dzięki rekuperacji koszty ogrzewania naszego domu będą od 40 do 70% niższe.

 • Instalacje sanitarne

  Dobre jakościowo materiały zastosowane w instalacjach sanitarnych są nie tylko gwarancją jakości i trwałości systemu, ale również gwarancją bezpieczeństwa naszego zdrowia i komfortu użytkowania. Na nasze systemy udzielamy 5 i 10 lat gwarancji co stanowi potwierdzenie rzetelności naszej pracy.

Z przyłączem gazowym

Hybrydowa pompa ciepła Daikin Altherma łączy w sobie technologię pompy ciepła powietrze-woda z technologią skraplania gazu, szukając optymalnie najbardziej ekonomicznego trybu pracy. Osiąga najwyższe rezultaty wydajności grzewczej wyższe nawet do 35%, dzięki inteligentnemu porównaniu takich parametrów jak koszty energii (energia elektryczna, gaz), wydajność pompy ciepła i obciążenie.

Niskie koszty eksploatacji przy ogrzewaniu pomieszczeń

Hybrydowa pompa ciepła Daikin Altherma automatycznie wybiera zawsze najbardziej ekonomiczny tryb pracy, kalkulując wydajności pompy ciepła i ceny energii elektrycznej w porównaniu do wydajności kotła kondensacyjnego i cen gazu przy równoczesnej pracy.
Biorąc średni klimat europejski, największa część wymaganej mocy cieplnej jest pokrywana przez system hybrydowy i pompy ciepła, w wyniku czego otrzymujemy do 35% większą wydajność grzewczą w wyniku niższych kosztów eksploatacji.

Zmniejszenie kosztów inwestycji

 • Nie ma konieczności, wymiany istniejących grzejników (do 80° C) i instalacji c.o.
 • Przestrzeń potrzebna do nowego systemu jest bardzo podobna do dotychczas wykorzystywanej, dzięki zwartej konstrukcji urządzenia
 • Przy wymianie istniejącego kotła gazowego, nie ma konieczności, zmiany rur instalacyjnych lub komina

Idealny do renowacji

W niektórych przypadkach możliwe jest pokrywanie zapotrzebowania na ciepło do 32 kW, przy użyciu hybrydowej pompy ciepła Daikin Altherma .
W celu szybkiego ponownego uruchomienia ogrzewania, np. w przypadku awarii istniejącego kotła gazowego – układ hybrydowy Daikin Altherma w pierwszym momencie może być zainstalowany bez pompy ciepła.  

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.