• Pompy Ciepła

    Pompy ciepła przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła do ogrzewania domu, mieszkania, chłodzenia wnętrz jak również ogrzewania ciepłej wody użytkowej. To jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania przy niskich kosztach eksploatacji.

  • Rekuperacja

    System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oparty na działaniu rekuperatora. System ten stanowi rozwiązanie zapewniające w nowoczesnym mieszkaniu dopływ świeżego powietrza bez konieczności korzystania z kominów wentylacyjnych oraz rozszczelnień okien. Dzięki rekuperacji koszty ogrzewania naszego domu będą od 40 do 70% niższe.

  • Instalacje sanitarne

    Dobre jakościowo materiały zastosowane w instalacjach sanitarnych są nie tylko gwarancją jakości i trwałości systemu, ale również gwarancją bezpieczeństwa naszego zdrowia i komfortu użytkowania. Na nasze systemy udzielamy 5 i 10 lat gwarancji co stanowi potwierdzenie rzetelności naszej pracy.

Dla budynków modernizowanych

Ogrzewasz dom olejem opałowym, propanem a może masz kocioł węglowy i ogrzewasz pomieszczenia za pomocą grzejników – Altherma HT to rozwiązanie jest dla Ciebie. Jednostka zewnętrzna odbiera ciepło z powietrza zewnętrznego. To ciepło jest przekazywane do jednostki wewnętrznej poprzez czynnik chłodniczy. Jednostka wewnętrzna otrzymuje ciepło z jednostki zewnętrznej i dalej podnosi temperaturę, umożliwiając podgrzew wody do 80°C, co pozwala na zasilanie instalacji grzejnikowych i odpowiedni podgrzew ciepłej wody użytkowej. Unikatowa kaskada sprężarek Daikin w pompach ciepła (jedna w jednostce zewnętrznej / jedna w jednostce wewnętrznej) oznacza optymalny komfort nawet w najniższych temperaturach zewnętrznych bez konieczności stosowania dodatkowej, elektrycznej grzałki back-up. 

Wysoko temperaturowe pompy ciepła Daikin Altherma HT – mają zastosowanie w starym budownictwie z ogrzewaniem grzejnikowym starego typu gdzie wymagane są temperatury wody grzewczej nawet do 80 stopni C. Altherma HT doskonale zastępuje kotły na paliwa stałe ( węglowe, na drewno, eko-groszek ) gdzie koszta eksploatacyjne są bardzo zbliżone , a otrzymujemy pełen komfort i czystość eksploatacji, ponadto chronimy środowisko naturalne.

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.