• Pompy Ciepła

    Pompy ciepła przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła do ogrzewania domu, mieszkania, chłodzenia wnętrz jak również ogrzewania ciepłej wody użytkowej. To jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania przy niskich kosztach eksploatacji.

  • Rekuperacja

    System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oparty na działaniu rekuperatora. System ten stanowi rozwiązanie zapewniające w nowoczesnym mieszkaniu dopływ świeżego powietrza bez konieczności korzystania z kominów wentylacyjnych oraz rozszczelnień okien. Dzięki rekuperacji koszty ogrzewania naszego domu będą od 40 do 70% niższe.

  • Instalacje sanitarne

    Dobre jakościowo materiały zastosowane w instalacjach sanitarnych są nie tylko gwarancją jakości i trwałości systemu, ale również gwarancją bezpieczeństwa naszego zdrowia i komfortu użytkowania. Na nasze systemy udzielamy 5 i 10 lat gwarancji co stanowi potwierdzenie rzetelności naszej pracy.

Dla budynków nowych

Kompaktowa jednostka zewnętrzna nie wymaga do zainstalowania robót ziemnych, ułatwiając montaż w domach czy mieszkaniach. Pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i podnosi je do poziomu umożliwiającego dystrybucję ciepła. To ciepło jest następnie transferowane przez czynnik chłodniczy przewodami, które oczywiście nigdy nie zamarzną, do jednostki wewnętrznej, ściennej lub podłogowej. W niej ciepło (do 55°C) jest przekazywane do systemu podłogowego, HP konwektorów, niskotemperaturowych grzejników lub klimakonwektorów, lub do ciepłej wody użytkowej. Jeśli potrzeba kombinacji ciepła i chłodu, jednostka wewnętrzna może obniżyć temperaturę wody do poziomu odświeżającego chłodu. Dostępne wydajności systemów Split: 6,7,8 kW oraz 11,14,16 kW

Nisko temperaturowe pompy ciepła Daikin Altherma LT – stosuje się w nowym budownictwie gdzie zastosowano niskotemperaturowy system grzewczy – ogrzewanie podłogowe.

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.