• Pompy Ciepła

    Pompy ciepła przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła do ogrzewania domu, mieszkania, chłodzenia wnętrz jak również ogrzewania ciepłej wody użytkowej. To jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania przy niskich kosztach eksploatacji.

  • Rekuperacja

    System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oparty na działaniu rekuperatora. System ten stanowi rozwiązanie zapewniające w nowoczesnym mieszkaniu dopływ świeżego powietrza bez konieczności korzystania z kominów wentylacyjnych oraz rozszczelnień okien. Dzięki rekuperacji koszty ogrzewania naszego domu będą od 40 do 70% niższe.

  • Instalacje sanitarne

    Dobre jakościowo materiały zastosowane w instalacjach sanitarnych są nie tylko gwarancją jakości i trwałości systemu, ale również gwarancją bezpieczeństwa naszego zdrowia i komfortu użytkowania. Na nasze systemy udzielamy 5 i 10 lat gwarancji co stanowi potwierdzenie rzetelności naszej pracy.

Aktualności

SPECJALIŚCI OD POMP CIEPŁA

28 kwietnia 2014, 13:55
SPECJALIŚCI OD POMP CIEPŁA
Miło nam poinformować, że zostaliśmy uznani przez Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin SPECJALISTAMI OD POMP CIEPŁA. To wyróżnienie jest dla nas o tyle miłe, że od ubiegłego roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty i technologię Alpha-InnoTec.

DAIKIN

28 kwietnia 2014, 13:50
DAIKIN
1 Lipca 2012 wchodzą do sprzedaży nowe modele pomp ciepła Daikin Altherma serii C. Na szczególną uwagę zasługuje nowy hydro boks zintegrowany z zasobnikiem CWU 180 lub 260 l. Seria małych pomp ciepła Daikina – 4 do 8 kw została zaprojektowana i stworzona zupełnie od nowa z postawieniem nacisku na optymalizacje współczynnika COP w okresie temperatur najczęściej występujących w sezonie...

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.